Folie

Folie samoprzylepne


Druk na foliach samoprzylepnych pozwala na reklamę praktycznie wszędzie.

Doskonała jakość druku, wiele rodzajów folii dostosowanych do każdej, nawet najbardziej wymagającej powierzchni oraz specjalistyczne laminaty znajdują zastosowanie wewnątrz oraz na zewnątrz. Zarówno do reklamy krótko-, średnio- jak i długookresowej na ścianach, szybach, kasetonach, szyldach, podłogach, środkach transportu i wielu innych.

Typy folii:

FOLIA MONOMERYCZNA


Najbardziej popularna z folii ekonomicznych. Znajduje zastosowanie jako nośnik reklamy zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. Stosuje się je na powierzchniach płaskich bez zagłębień i wytłoczeń. Trwałość takiej reklamy średnio szacuje się na okres do 3 lat. Folię monomeryczną można dodatkowo zabezpieczyć nakładając laminat.

FOLIA OKIENNA OWV


Samoprzylepna folia o perforowanej powierzchni. Efekt półprzepuszczalności produkt zawdzięcza dużej ilości otworków gęsto i równomiernie rozmieszczonych na całej powierzchni.

Zadrukowane produkty tego typu stosowane są m.in. na witryny sklepowe, szyby autobusów komunikacji miejskiej czy pojazdów osobowych wykorzystywanych jako nośnik reklamy. Do cech charakterystycznych tego produktu należy zaliczyć to, że od wewnątrz folia ogranicza widoczność jedynie w niewielkim stopniu.

FOLIA EASY DOT


Folia ta, umożliwia łatwą i szybką aplikację bez udziału grupy specjalistów- nawet przy wyklejaniu dużych powierzchni!

W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość poprawki bez szkody dla końcowego efektu. Materiał idealny do aplikacji: P.O.S., witryn sklepowych,

dekoracji wnętrz i mebli, wewnętrznej reklamy i oznakowań.

Folia posiada specjalny klej DOT, który umożliwia łatwą aplikację bez bąbli oraz ewentualne przeniesienie aplikacji w inne miejsce bez utraty właściwości klejących materiału.

FOLIA PODŁOGOWA


Folia monomeryczna + Laminat podłogowy. Wydruk na folii monomerycznej pokrywany jest specjalnym laminatem podłogowym, który zabezpiecza wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi. Antypoślizgowość laminatu gwarantuje bezpieczeństwo osobom chodzącym po wydrukach.

Naklejki mogą być również wycinane w różnego rodzaju kształty. Jest to ciekawa, przyciągająca wzrok forma reklamy do zastosowania np. w sklepach, galeriach handlowych, dworcach, targach oraz wszelkiego rodzaju eventach.

FOLIA MAGNETYCZNA


Wykorzystywana jest najczęściej do produkcji większych łatwousuwalnych (niepowodujących zniszczeń powierzchni lakierowanych) reklam na samochodach lub mniejszych gadżetów jako tzw. magnesy reklamowe (np. na lodówkę). Media tego typu mogą być także stosowane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba częstej zmiany ekspozycji. Produkty należące do tej grupy charakteryzują się odpowiednio dobraną siłą magnetyczną, która zabezpiecza przed przypadkowym zsunięciem się.

FOLIA TRANSLUCENTNA


Samoprzylepna translucentna folia polimerowa jest przeznaczona do wielkoformatowych wydruków cyfrowych. Materiał ten został stworzony do wykonywania reklam podświetlonych, np. kasetonów. Folia drukowana jest z podwójnym nasyceniem kolorów, aby po podświetleniu zachować ich intensywność.

FOLIA ZW


Jest to bezbarwna folia samoprzylepna drukowana w odbiciu lustrzanym. Folię kleimy na szybie od wewnątrz, a grafikę oglądamy od zewnątrz, dzięki czemu jest ona całkowicie zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Następnie w zależności od pożądanego efektu folię możemy zalaminować grafikę folią białą, translucentną lub folią szron.

FOLIA BACKLITOWA


Ta bezklejowa folia mleczna o grubości 205 mikronów została stworzona z myślą o reklamie podświetlanej do kasetonów, lightboxów, na targi, wystawy itp.

Folia drukowana jest z podwójnym nasyceniem kolorów, aby po podświetleniu zachować ich intensywność.

FOLIA POLIMEROWA


Folia polimerowa stosowana jest głównie do długookresowej reklamy zewnętrznej np. na szyldach, planszach, pojazdach o lekkich przetłoczeniach.

Technologia „Rapid Air” umożliwia łatwe pozycjonowanie folii w trakcie oklejania, bez pozostawiania pęcherzyków powietrza pod folią.

FOLIA WYLEWANA


Folie wylewane ze względu na swoje parametry, są najczęściej wybierane do oklejania samochodów. Folie wylewane zachowują swoje pierwotne właściwości nawet przez 10 lat, zabezpieczając samochód przed uszkodzeniem.

FOLIA MROŻONE SZKŁO (SZRON)


Folia idealnie nadaje się do aplikacji na szyby w pomieszczeniach gdzie chcemy ograniczyć widoczność, jednocześnie zachowując dopływ światła. Stosowana najczęściej w gabinetach lekarskich, biurach, łazienkach itp.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami!