Zespół MOLIZE

Sylwia Skrok, Dyrektor Handlowy

Zaraża ludzi uśmiechem. Lubi inspirować swój zespół świeżymi pomysłami, tak by zawsze był zaangażowany w swoją pracę. Świetnie rozwiązuje problemy, bo jej mocną stroną jest siła logicznego myślenia. Praca to dla niej pasja, ale nie jest wszystkim. Po godzinach wychowuje syna oraz podróżuje. W jej duszy gra muzyka – bardzo lubi śpiewać.

Klaudia Pluskota, Prezes

Wulkan energii, który nie boi się podejmować ryzykownych decyzji. Prowadzenie własnej drukarni to dla niej wyzwanie, z którym chętnie i z sukcesami się mierzy. Najbardziej lubi w nim zróżnicowanie projektów, bo z niego wynika brak monotonii. Najważniejsze w pracy jest dla niej zadowolenie klientów, szacunek i dobra współpraca z pracownikami. Po godzinach jeździ konno, tańczy i podróżuje – bo poszukiwanie inspiracji nigdy się nie kończy.

Miłosz Dąbrowski, Kierownik Produkcji

Konkretny oraz szybki w działaniu. Zawsze jest gotowy służyć pomocą i radą, dzięki czemu zyskuje sobie sympatię współpracowników, zjednując ich w zgrany zespół. Po pracy wybiera aktywny wypoczynek, czas z rodziną i zabawę z psem.

 

Produkcja


  • hala produkcyjno – magazynowa o łącznej powierzchni 700m
  • drukarki wielkoformatowe o wysokiej rozdzielczości druku w technologii solwentowej, eco – solwentowej oraz UV
  • drukarka HP Latex, pozwalająca na bezwonny, ekologiczny druk wysokiej jakości do wnętrz (np. biur, salonów, szkół, szpitali, przedszkoli, galerii)
  • drukarka Mimaki oraz kalander Monti Antonio pozwalające na wykonywanie wydruków o intensywnym nasyceniu kolorów na materiałach tekstylnych
  • zgrzewarki Triad oraz Leister
  • laminator rolowy o szerokości 1,6 m
  • ploter tnący Summa pozwalający na wycinanie naklejek o dowolnym kształcie

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami!