Systemy wystawiennicze

Roll-up


W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele różnego rodzaju kaset roll-up, które są idealną formą reklamy, gdyż można je bardzo łatwo transportować. Rozróżniamy kasety ze względu nich wygląd, rozmiar, grubość oraz rodzaj ekspozycji. Wszystkie kasety wyposażone są w rozkładaną rurkę, górną listwę zatrzaskową oraz w wygodną torbę. Jest to świetna forma reklamy na wszelkiego rodzaju eventach, konferencjach, szkoleniach, jak i również w sklepach, marketach, aptekach, na targach, wystawach i wielu innych.

Typy systemów wystawienniczych:

ROLL-UP STANDARDKaseta z mocnego aluminium z metalowymi srebrnymi boczkami. Na górze listwa zatrzaskowa, na dole grafika klejona na taśmę 3M. To co wyróżnia roll-upy, to bardzo mocna na całości wzmocniona torba rozpinana po długim boku, co bardzo upraszcza użytkowanie.

ROLL-UP ECONOMYNiezwykle lekki i poręczny system roll-up. Średnica jego kasety została zmniejszona. Jest to produkt klasy ekonomicznej, ceniony szczególnie przy dużych kampaniach reklamowych.

ROLL-UP PREMIUMMocna i elegancka kaseta w kolorze srebrnym w kształcie łezki. Listwa zatrzaskowa zarówno na górze jak i na dole, co pozwala na łatwą i szybką, samodzielną, wielokrotną wymianę grafiki. Gruba wzmacniana torba. Teleskopowy maszt wysuwa się do wysokości 2,2m.

ROLL-UP
DWUSTRONNY


Elegancki i wytrzymały dwustronny roll-up zaprojektowany, aby przyciągać uwagę. Dzięki stabilnej kasecie nie potrzebuje dodatkowych nóżek.

L-BANERNasz ekonomiczny napinany baner jest idealnym rozwiązaniem przy częstej zmianie grafiki.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami!