Materiały tekstylne

Tekstylia


Tekstylia to duża grupa materiałów o przeróżnej strukturze i zastosowaniu. Materiały te znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Szeroka gama tych produktów pozwala na stworzenie przeróżnych ekspozycji. Znajdziemy tu cienkie delikatne materiały do podwieszenia, materiały do podświetlanych ram czy kasetonów, materiały blokujące światło np. do przykrycia ścian lub jako tło na przedstawienia teatralne, materiały na ramy obrazów np. na wystawy lub do użytku domowego, materiały na leżaki, markizy, flagi i wiele innych. Materiały posiadają atest niepalności B1, dzięki czemu spełniają wymogi zastosowania np. na targach, w teatrach, na lotniskach, w galeriach handlowych itp.

Typy materiałów tekstylnych:

ARTIST MAMBO - DO PODŚWIETLEŃ


Materiał bardzo ładnie prezentuje się w grafikach podświetlanych, stosowany w aluminowych ramach LED, kasetonach, ale również na targach, wystawach czy w galeriach handlowych

CANVAS


Jest to materiał imitujący płótno stosowany do druku obrazów, reprodukcji czy plakatów. Idealnie nadaje się na wystawy, targi czy do biura lub salonu jako obraz.

SOFTIMAGE CONTRAST


Dzięki strukturze blockoutowej ma właściwości maskujące, które zapewnia szary i czarny separator.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami!