Banery

Najlepsza reklama wielkopowierzchniowa


Reklama banerowa to najprostsza i najbardziej ekonomiczna forma reklamy. Materiały banerowe nadają się do ekspozycji wewnętrznej oraz zewnętrznej, zarówno na mniejsze powierzchnie jak roll-upy, balkony, płoty jak i wielkopowierzchniowe reklamy na rusztowania czy fasady budynków.

Typy banerów

FRONTLITE


Jego mocna struktura i gładka powierzchnia dają możliwość bardzo uniwersalnego zastosowania, zarówno do długoterminowych reklam zewnętrznych jak i do ekspozycji wewnętrznych.

BACKLIGHT


Materiał banerowy przeznaczony do reklamy podświetlanej od tyłu. Najefektowniej wygląda w nocy po podświetleniu. Stosowany w kasetonach, ramach, na targach, wiatach przystankowych itp.

SIATKA MESH


Materiał przeznaczony przede wszystkim do reklam zewnętrznych. Poprzez dziurkowaną strukturę przepuszcza światło, powietrze oraz jest dużo lżejszy, dzięki czemu pozwala na tworzenie reklam wielkopowierzchniowych. Stosowany na płotach, rusztowaniach, fasadach budynków.

BLOCKOUT


Mocny powlekany materiał banerowy wysokiej jakości o gładkiej powierzchni ze specjalną czarną przekładką w środku, pozwala na druk dwustronny, grafika nie prześwituje z jednej strony na drugą. Używany również do druku jednostronnego, wszędzie tam gdzie chcemy zablokować światło. Stosowany na targach, do roll-upów, w sklepach itp.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami!